קידום אתרים
אחסון אתרים
כתיבה שיווקית
שיווק באינטרנט
פרסום באינטרנט
קורס קידום אתרים
בניית אתרים
אודות
צור קשר

 

קורס קידום אתרים וקדימה לעבודה!

 

לא קל לחדור לשוק העבודה, לא למשרות החמות בכל אופן. אנשים לומדים באוניברסיטה, עושים תואר ראשון ואפילו שני אבל כשהם שולחים קורות חיים למקומות עבודה - הם נתקלים בסירוב מאחר ואין להם ניסיון ומאחר ואין להם ידע פרקטי. האוניברסיטה מלמדת תארים עיוניים ואנשים היוצאים עם תואר ראשון בסוציולוגיה, פסיכולוגיה ואפילו ביולוגיה, הם אמנם משכילים והם אמנם הסבו להורים הרבה נחת ואולי אף גאווה אבל - אין להם דרך להשתלב בשוק העבודה. אין להם סיכוי! שוק העבודה כיום אמנם מעודד את הצעירים ללמוד אבל יחד עם זאת - שוק העבודה כיום הוא שוק שבו מילת המפתח היא התמחות ואף תת התמחות. ניסיון ומיומנות הן מילות מפתח. זהו שוק של נישות ספציפיות. אנשים כיום אינם סתם פרסומאים או אנשי תקשורת, כל אחד הוא: מומחה למיתוג באינטרנט, יועצת שיווקית לחברות מזון ועוד. לא מספיק לדעת חומר תיאורטי ולא מספיק להיות מוצלח - צריך להתמחות בנישה ספציפית בשוק.

 

קורס קידום אתרים נועד בדיוק כדי להשחיל אתכם לשוק העבודה. קורס קידום אתרים הוא כרטיס "אקספס" ישירות לתפקיד מוגדר ומובנה. קורס קידום אתרים נותן לכם את הכלים להגדיר את עצמכם כבעלי מקצוע בטווח של כמה חודשים ואין כמעט תוכנית אחרת כיום, המשתווה לזו של קורס קידום אתרים, ביכולת שלו להכשיר דור שלם לעבודה ספציפית, מתגמלת, מוערכת לה יש ביקוש גובר בשוק העבודה.

 

קורס קידום אתרים - מסלול הלימודים:

קורס קידום אתרים הינו מסלול המכין את בוגריו לעבודה כמקדמי אתרים במנועי החיפוש או כפי שזה מכונה בקליקה של אנשי האינטרנט - SEO. קורס קידום אתרים כולל תכניתלימודית עיונית ומעשית בה התלמידים מיישמים שיטות, כשהם עובדים עם הכלים שנלמדו ואף מבצעים פרוייקטים הלכה למעשה. קורס קידום אתרים נועד בכוונה להחדיר את הבוגרים לשוק העבודה לכן הקורס, שהוא חדשני ממילא (מתקיים בארץ רק מאז השנים האחרונות) הוא כל הזמן מתעדכן.מנהלי המגמה כמו המרצים של קורס קידום אתרים הם אנשי אינטרנט בעלי שם בארץ ואף בחו"ל, הם יודעים בדיוק מהם צרכי השוק ומאידך, הם בקיאים בשינויים, בעידכונים ובמגמות השונות בענף האינטרנט בכלל ובתחום של קידום אתרים ברש בפרט כך שמסלול הלימודים במסגרת קורס קידום אתרים הוא מגוון, חדשני, עדכני והכי חשוב - פרקטי.


קורס קידום אתרים - מסלול מקצועי לחיים:

לאחר סיום קורס קידום אתרים, כבר לקראת השבועות האחרונים, התלמידים יכולים להתחיל לשלוח קורות חיים למשרות (הרבות) המפורסמות במדורי דרושים בעיתונים וכן באתרי חיפוש עבודה. אם אתם עדיין לא מאמינים כי קורס קידום אתרים הוא יתרון כי אתם עדיין לא משוכנעים שיש ביקוש לבעלי מקצוע זה, אתם מוזמנים לגלוש באתרי חיפוש עבודה כגון: JOB-NET, JOB-MASTER, ALL-JOBS וכו', תחת הקטגוריה של מחשבים / אינטרנט. תראו כמה מקדמי אתרים מחפשים כיום ואז תשנו את דעתכם.